KÚPEĽNE, SANITA, OBKLADY, NÁBYTOK

Kúpeľne a kúpeľňové doplnky

Nadčasovo elegantné kúpeľne


Kúpeľňové štúdio TARCHI sa špecializuje na prvotriedne talianske kúpeľne, obklady a dlažby, ktoré kombinujú vynikajúcu kvalitu, luxusný dizajn a cenovo dostupné materiály. Ponúkame kúpeľňové obklady, dlažby, kúpeľňový nábytok a sanitárnu techniku od renomovaných talianskych výrobcov. 

Talianske keramické obklady do kúpeľne majú vysokú úroveň dizajnového prevedenia a ponúkajú vynikajúci potenciál, pokiaľ ide o štýl, farbu a dekorácie. Mozaiky v rôznych farbách, prevedeniach a veľkostiach, dekory vyrobené z materiálov, ktoré poskytujú mimoriadne optické a ferebné efekty. Vďaka hre svetla a tieňa dávajú steny do "pohybu". Nezvyčajné farebné akcenty rovnako ako aj rafinované dekorácie keramických obkladov, umožňujú dať osobitý štýl do akéhokoľvek priestoru nielen do kúpeľne.

V galérii Vám ponúkame inšpirácie pre elegantné kúpeľne. Objavte svoje kúpeľňové obklady a štýl, ktorý najlepšie odráža Váš vkus. Pre moderné kúpeľne s
ú ideálne veľkoformátové rektifikované keramické obklady, ktoré sa pokladajú na minimálnu škáru pre celistvý vzhľad. Vyznačujú sa dokonalým estetickým a dekoratívnym charakterom a zároveň zaisťujú ľahké čistenie a údržbu kúpeľní.

Cenníky ani katalógy neposielame. Informácie o cenách Vám radi poskytneme na tarchi@tarchi.sk.