KÚPEĽNE, SANITA, OBKLADY, NÁBYTOK

Návrhy a 3D vizualizácie kúpeľní

Kúpeľne navrhnuté v štúdiu TARCHI zohľadňujú každý detail nielen po esteckej ale aj technickej stránke, aby ich samotná realizácia bola čo najjednoduchšia. Výraznou mierou k tomu dopomôže aj projekt zhotovený architektom. Kúpeľne riešime komplexne. Navrhujeme dispozičné a farebné riešenia kúpeľní podľa vkusu a nárokov klientov. Využite naše bohaté 20 ročné skúsenosti a zverte riešenie kúpeľne nám profesionálom. Nezáleží na tom, či Vaša kúpeľňa má rozlohu 20 m2 alebo 4. Navrhneme krásnu a maximálne funkčnú kúpeľňu. Cenovú kalkuláciu Vám "ušijeme" na mieru.

3D grafický návrh je spoplatnený zálohou 170€ a bude odpočítaný v plnej výške pri hodnote objednávky kúpeľne nad 5000€ . 3D vizualizáciu zhotovujeme po odsúhlasení riešenia kúpeľne (farebný náčrt formou škice) a odsúhlasení predbežnej kalkulácie vybraných obkladových materiálov. Vyhotovená vizualizácia sa konzultuje osobne v našom štúdiu a klient ju obdrží s objednávkou navrhnutých materiálov po zaplatení zálohy za obklady. Podrobnejšie informácie ohľadom služieb a podmienok Vám radi poskytneme u nás v štúdiu. 

Na odborné konzultácie s architektom k riešeniam konkrétnych kúpeľní je vhodné dohodnúť si termín. Kontaktujte nás a dohodnite si individuálnu konzultáciu na 0905 348 910.  Prednosť majú objednaní klienti!

Tešíme sa na Vašu návštevu!