Kúpeľne - trendy v kúpeľňovom dizajne 2020

Moderné kúpeľne
Moderné kúpeľne

Trendové kúpeľne 2020

Módne trendy sú prchavejšie ako ranná rosa. Tie, ktoré sa týkajú dizajnu a bývania, sa našťastie tak rýchlo nemenia a majú schopnosť vydržať niekoľko rokov bez toho, aby sa z nich stalo klišé. Hľadáte spôsob ako zmeniť vašu kúpeľňu tak, aby bola viac trendy? Ponúkame vám niekoľko tipov ako inšpiráciu.

Obkladové materiály v kúpeľniach majú veľký vplyv na štýl a celkový výraz kúpeľne. Toto sú horúce tipy na TOP trendové obklady, ktoré majú veľký potenciál zaujať:


Tyrkysové obklady: Tyrkys skvele ladí s čisto bielymi stenami a povrchmi ale rovnako aj v kombinácii s hrdzavomedenou.


Romatická staroružová: Staroružový obklad na stenách kúpeľne z nej razom spraví príjemnú relaxačnú miestnosť najmä vtedy, keď má teplý farebný podtón.

Moderné obklady do kúpeľne
Moderné obklady do kúpeľne


Moderná sivá: Sivá s bielou vytvárajú rafinovaný, moderný vzhľad. Avšak v kombinácii s antracitovou farbou získate ultra moderný, jednoduchý, no bezchybne vyzerajúci moderný look.

Moderné kúpeľne
Moderné kúpeľne


Veselá mozaika: Mix hravých farieb vytvára v kúpeľni energické a radostné prostredie. Iste ho ocenia najmä deti.

Mozaika v kúpeľni
Mozaika v kúpeľni


Moderný monochromatizmus je vždy aktuálny

Ak si práve netykáte s pestrými farebnými kombináciami, monochromatický štýl by vám mohol vyhovovať. Je to jednoduché: Vyberte si jednu farbu a kombinujte k nej veci a doplnky v podobných odtieňoch. V zásade všetko, čo potrebujete, je jednotný pás farieb. Týmto spôsobom docielite čistý a minimalistický vzhľad, ktorý je a dlho bude trendy.

Moderné kúpeľne
Moderné kúpeľne