Malé kúpeľne

Malé kúpeľne
Malé kúpeľne

Pôvabná malá kúpeľňa

Mini kúpeľne môžu byť tiež nevídane krásne

Hľadáte nápady na malé kúpeľne? Aj maličká kúpeľnička môže byť jedinečná a štýlová so správnym know-how priestorovo efektívna. Dômyselné možnosti ukladania a inteligentné povrchové úpravy znamenajú, že aj tie najmenšie kúpeľne môžu byť úžasné.

Príčinou pocitu preplnenej kúpeľne môže byť práve nerozumné umiestnenie vecí, nevhodné konštrukčné riešenie či použitie nekvalitných a nevhodných materiálov. Komfort v kúpeľni si často vyžaduje iba zdravý rozum a štipku invencie.

Malé kúpeľne
Malé kúpeľne

Luxusné malé kúpeľne

Vhodné materiály spravia zázraky

Luxusné obklady a mozaika dodajú vašej maličkej kúpeľni či toalete charakter výnimočnosti.

Odporúčame vám rozhodnúť sa pre veľkoformátové lesklé svetlé obklady a použiť, čo najviac lesklých a zrkadlových povrchov. 

Všetky tieto, ale aj iné triky priestor malej kúpeľne a WC vizuálne rozšíria, navodia pocit priestrannosti a luxusu.

Mini kúpeľne
Mini kúpeľne

Obklady v imitácii mramoru

Brilantné riešenie pre malé kompaktné kúpeľne

Veľkosť kúpeľne a to, čo oko vníma, nemusí byť vždy to isté. Dômyselný a jednoduchý trik, ako urobiť malú kúpeľňu tak, aby vyzerala opticky väčšia, je použitie rovnakých obkladov a dlažby na stenách a podlahe. Kresba mramoru je tu obzvlášť účinná, pretože vyzerá skoro ako jeden obrovský formát a jednotlivé dlaždice nie sú jednoznačne zjavné.

Prírodný kameň v kúpeľni nielen dotvára kúpeľný štýl s luxusnou atmosférou, ale súvislá kresba mramoru vytvára priestrannejší dojem. Aby obklad v dizajne prírodného kameňa nepôsobil príliš neutrálne, kúpeľňu doplníme nápadnými farebnými uterákmi a dizajnovými skrinkami, ktoré do vašej kúpeľne pridajú osobitosť.

Malé kúpeľne

3D návrhy kúpeľní