KÚPEĽNE, SANITA, OBKLADY, NÁBYTOK

Návrhy a 3D vizualizácie kúpeľní

Tvoríme unikátne kúpeľne v nadčasovom dizajne


Potrebujete pomoc pri návrhu a zariaďovaní kúpeľne či už je to rekonštrukcia, novostavba, kúpeľňa v paneláku či rodinnom dome? Chcete mať istotu v kvalitne a rýchle odvedenú prácu? Potom sa s dôverou obráťte na nás. Radi Vám navrhneme originálnu kúpeľňu precízne prepracovanú po esteckej aj technickej stránke.

Odborné poradenstvo a užitočné rady pri výbere najvhodnejších kúpeľňových obkladov, dlažby a sanitárnej techniky podľa Vašich potrieb a prianí je samozrejmosťou. Spoločne s Vami navrhneme farebnosť a najlepšie možné dispozičné riešenie. Počas návrhu kúpeľne vždy zohľadňujeme vkus a rozpočet klienta.

Obklady, dlažby, umývadlá, WC, vane, batérie, sprchovacie kúty a kúpeľňový nábytok zapracovaný v našich vizualizáciach Vám vieme zabezpečiť. Sme ich priami dovozcavia z Talianska.

Architektonický návrh kúpeľne prezentovaný formou fotorealistickej 3D vizualizácie je spoplatnený zálohou 170€. Pri hodnote objednávky kúpeľne nad 5000,-€ sa záloha odpočíta v plnej výške. 

Vizualizácia a kladačský plán sú pracovné podklady TARCHI a slúžia pre konzultácie s klientom k riešeniu kúpeľne výlučne v štúdiu TARCHI. Klientovi sa odovzdávajú až pri podpise záväznej objednávky spolu s úhradou zálohovej platby za objednaný tovar.

V prípade záujmu o návrh kúpeľne je osobná návšteva klienta u nás v štúdiu nevyhnutná. Kúpeľne na diaľku
neriešime! Na odborné konzultácie s architektom k riešeniam konkrétnych kúpeľní je vhodné si dohodnúť termín.

Kontaktujte nás a dohodnite si individuálnu konzultáciu na 0905 348 910.  Prednosť majú objednaní klienti!