OBKLADY DO KUCHYNE

Zmeňte výzor vašej kuchyne na nepoznanie pomocou luxusného obkladu

Hoci perfektne zvolená kuchynská linka, stôl či stoličky hrajú pri dizajne kuchyne kľúčovú úlohu, je potrebné si uvedomiť, ako veľmi dokáže výzor tohto priestoru zmeniť vhodne doplnený kuchynský obklad.

Lesklé keramické obklady do kuchyne

Keramické obklady do kuchyne dokážu s kuchynským priestorom vážne divy. Celú miestnosť rozjasnia, pridajú jej lesk a eleganciu. Ak navyše chcete, aby každý váš deň začínal slávnostne, zvoľte niektorý z lesklých vzorov obkladov. Pokiaľ použijete obklad nielen na stenu, ale napríklad aj na kuchynský ostrovček, vnesiete tak do kuchyne ešte viac svetla.

Pre ultramoderný vzhľad môžete použiť rovnaký obklad za kuchynskú linku a tiež na celú ďalšiu stenu. Pokojne si môžete vybrať aj z veľkoformátových obkladov a pre dokonalejšie línie zvoliť bezšpárové modely.

Luxusný keramický obklad do kuchyne
Luxusný keramický obklad do kuchyne

Matné kuchynské obklady

Matné a zemité luxusné obklady priestor zútulnia a prinesú do neho príjemné teplo domova. A hoci imitácia mramoru vyzerá v kuchyni fantasticky, ak preferujete teplejšie farby, matné modely obkladov vám budú vyhovovať. Veľmi dobre sa kombinujú s prírodnými modelmi kuchynských liniek alebo provensálskym či rustikálnym štýlom.

Matné veľkoformátové obklady do kuchyne
Matné veľkoformátové obklady do kuchyne

Mozaiky

Mozaiky sú zase IN. So svojím minimalistickým a puntičkárskym vzhľadom dokážu ozvláštniť každú kuchyňu. Zvyšnú časť nábytku už potom nemusíte voliť príliš farebnú, všetko za vás urobí obklad za kuchynskú linku a nádherná dlažba. Veľmi často stačí interiér iba správne farebne zladiť a máte hotovo. Oči každého návštevníka aj tak vždy zostanú visieť na mozaike.

Elegantné mozaika za kuchynskú linku
Elegantné mozaika za kuchynskú linku

Zásteny do kuchyne

Zásteny do kuchyne sú skvelou voľbou pokiaľ nemáte čas na časté upratovanie a pretieranie povrchov. Sú veľmi nenáročné na údržbu a vydržia dlho. Zásteny nemusia byť iba biele alebo jednofarebné. Môžete ich voliť presne podľa vašich preferencií.

Vybrať si z veľkého množstva obkladov nie je jednoduché. Prinášame vám veľký výber kuchynských obkladov. So správnou voľbou vám radi poradíme. 

Kuchynské obklady rôznych typov a štýlov

Ktorý obklad je pre vás ten pravý?