.

Kúpeľne

Elegancia a kvalita. Hlavné atribúty našich kúpeľní, na ktorých si potrpíme. Hľadáte najkrajšie kúpeľne? U nás ich zaručene nájdete.

Ponúkame vám nádherné talianske obklady do kúpeľne, kúpeľňový nábytok, zrkadlá, sprchovacie kúty, batérie, umývadlá a vane, ktoré kombinujú ohromujúcu estetickú príťažlivosť a výborný pomer cena-výkon.

Ak sa pri kreovaní kúpeľne kladie akcent na dlhú životnosť a z hľadiska dizajnu na jedinečnosť, s talianskymi obkladmi ako umeleckým dielom máte tieto momenty mimoriadnych kúpeľní zaručené.

Luxusné kúpeľne
Luxusné kúpeľne

Dizajn a riešenia bez starostí

Netrápte sa riešením vašej kúpeľne. To prenechajte nám. Kúpeľňu nie len navrhneme, ale aj pripravíme perfektné podklady pre majstrov.

Najvhodnejšie riešenie aj vašej ideálnej kúpeľne spracujeme vo foto realistickej vizualizácii. Inšpirujte sa našimi podnetnými 3D návrhmi, ktoré boli vyhotovené pre našich klientov. 

Či už sa chystáte do rekonštrukcie alebo staviate úplne novú kúpeľňu, najlepší spôsob, ako začať, je najprv sa inšpirovať. 

Každá kúpeľňa je unikát, všetky kúpeľne majú svojho ducha. Vyberte si svoju najkrajšiu kúpeľňu, ktorá bude zdobiť vašu domácnosť. 

Vizualizácia - návrh kúpeľne
Vizualizácia - návrh kúpeľne

Využite ponuku úžasných obkladov a bezkonkurenčný prístup!

Kúpeľne - naša práca, 3D návrhy

Exkluzívne obklady & Kreatívne riešenia

Máte záujem o 3D návrh kúpeľne?