.Kúpeľne

Čas pre rozprávkové kúpeľne

Správne obklady do kúpeľne sú kľúčom k vašej vysnívanej kúpeľni. Priestoru dajú úplne nový vzhľad a dojem, dotvárajú celkovú atmosféru. Zohrávajú zásadnú úlohu pri tvorení nálady, ktorú chceme dosiahnuť.

Aktuálnym trendom pre kúpeľne sú prírodné a romantické motívy pre prívetivejšiu nostalgickú atmosféru. Dekoratívne obklady inšpirované prírodou vytvárajú mimoriadny svieži vzhľad. Do kúpeľne vnášajú prekrásne kúzlo. Prenesú vás v spomienkach, oživia emócie.

Obklady v dizajne mramoru zostávajú v kurze naďalej. Sú stálicou medzi obkladmi a nikdy nevychádzajú z módy. Nepodliehajú času a nijakým trendom. Mramor ako taký je ušľachtilý materiál, ktorý pripomína majstrovské umelecké dielo, čo z neho robí obľúbenú voľbu v oblasti interiérového dizajnu. 

Dizajnové obklady s kvetinovým motívom
Dizajnové obklady s kvetinovým motívom

Veľkoformátové obklady do kúpeľne s kvetinovou témou nám umožňujú vytvoriť neuveriteľné prírodné kulisy a scenérie, steny v plnej výške pre veľkolepý vizuálny dojem. Takýto obklad v kúpeľni nielenže pôsobí relaxačne ale je aj veľmi ľahko udržiavateľný. 

Luxusné mramorové obklady do kúpeľne
Luxusné mramorové obklady do kúpeľne

Nesporná elegancia talianskeho mramoru s neutrálnymi i výraznými tónmi vytvára univerzálny štýl s neobmedzeným potenciálom pre nadčasové luxusné kúpeľne

Riešenie vašej kúpeľne

Návrh a 3D vizualizácia 

Zariaďujete kúpeľňu v byte alebo v rodinnom dome? Je to rekonštrukcia či novostavba? V každom prípade sa s dôverou obráťte na nás! Riešime a zariaďujeme všetky typy kúpeľní.

Ponúkame vám návrhy kúpeľní, foto realistické 3D vizualizácie a projekty kúpeľní vypracované architektom. Zverte riešenie svojej kúpeľne profesionálom!

3D návrh kúpeľne - Moderná kúpeľňa
3D návrh kúpeľne - Moderná kúpeľňa

Navrhneme vám plne funkčnú a zároveň esteticky príťažlivú kúpeľňu, s ktorou budete zaručene spokojní. Naše riešenia a jedinečné obklady do kúpeľne dodajú každej kúpeľni unikátny vzhľad a príjemnú relaxačnú atmosféru. 

3D návrh kúpeľne - Obklady v dizajne travertínu
3D návrh kúpeľne - Obklady v dizajne travertínu

3D vizualizácia kúpeľne

Vyberte si jedinečné obklady

Inšpirujte sa širokou škálou kúpeľňových obkladov podmanivých farieb, štruktúr, tvarov a dezénov. Tam to celé, ale len začína, pretože my vám pomôže zariadiť kúpeľňu ako unikátny celok. Kúpeľne nie len navrhneme ale aj zabezpečíme všetko, čo kompletná kúpeľňa vyžaduje. Obklady, dlažbu, sanitu, kúpeľňový nábytok a doplnky.

Ak hľadáte nové nápady pre kúpeľne, ktoré sú nadčasové a zároveň moderné, naše kolekcie keramických obkladov sú pre vás tým správnym riešením. Ponúkame vám jedinečné talianske obklady do kúpeľne v najvyššej kvalite a pretrvávajúcom dizajne.

Stavte na luxusnú čistotu a eleganciu kúpeľne!


Cenníky a katalógy neposielame, sú vám k dispozícii v predajni. Sanitárnu techniku a kúpeľňový nábytok prezentujeme formou katalógov a vzorkovníkov.