.                                                           

Kúpeľne

Najkrajšie talianske kúpeľne

Luxusné kúpeľne
Luxusné kúpeľne

Talianska kúpeľňa to je zážitok a láska na celý život! ♥  

Ponúkame vám najkrajšie kúpeľňové obklady a dlažby, ktoré dodajú každej kúpeľni elegantný a rafinovaný nádych, dizajnový nábytok do kúpeľne, zrkadlá, sprchovacie kúty, batérie, umývadlá a vane, ktoré kombinujú ohromujúcu estetickú príťažlivosť a výborný pomer cena-výkon. Príďte a presvedčte sa.  

Luxusné kúpeľne
Luxusné kúpeľne

Ak sa pri kreovaní kúpeľne kladie akcent na dlhú životnosť a z hľadiska dizajnu na jedinečnosť, s talianskymi obkladmi ako umeleckým dielom máte tieto momenty mimoriadnych kúpeľní zaručené.

Hľadáte najkrajšie obklady do kúpeľne ? V TARCHI ich s istotou nájdete. Elegancia, jedinečnosť a kvalita sú hlavné atribúty kúpeľní, na ktorých si potrpíme. 

Talianska elegancia 

Elegantné kúpeľne
Elegantné kúpeľne

Netrápte sa riešením vašej kúpeľne. To prenechajte nám. Kúpeľňu nie len navrhneme, ale aj pripravíme perfektné podklady pre majstrov.

Možno to vyznie ako klišé, ale naozaj stačí len vysloviť vašu predstavu. Najvhodnejšie riešenie kúpeľne spracujeme vo fotorealistickej vizualizácii, ktorá vám rozhodnutie uľahčí.

Návrh kúpeľne
Návrh kúpeľne

Inšpirujte sa našimi 3D návrhmi, ktoré boli vyhotovené pre našich klientov, dnes už nadšených majiteľov výnimočných kúpeľní. 

Či už sa chystáte do rekonštrukcie alebo staviate úplne novú kúpeľňu, najlepší spôsob, ako začať, je najprv sa inšpirovať. Každá kúpeľňa je unikát, všetky kúpeľne majú svojho ducha. Vyberte si svoju najkrajšiu kúpeľňu, ktorá bude zdobiť vašu domácnosť. 

Fotorealistické vizualizácie

Kúpeľne - 3D vizualizácia
Kúpeľne - 3D vizualizácia

Radi vám navrhneme plne funkčnú a zároveň esteticky príťažlivú kúpeľňu a vypracujeme 3D návrh kúpeľne.

Pomôžeme vám získať tú najkrajšiu kúpeľňu. Kúpeľne "šijeme" na mieru podľa požadovaného rozpočtu. 

Investícia do renovácie alebo budovania novej kúpeľne je zásadná a práve 3D návrh kúpeľne je presne to, čo potrebujete, kým sa definitívne rozhodnete investovať do svojej novej kúpeľne.

Kúpeľne - 3D návrh
Kúpeľne - 3D návrh

Nezáleží na tom, či zariaďujete kúpeľňu v paneláku, rodinnom dome, alebo chcete len relatívne drobné rekonštrukcie. Ponúkame vám profesionálne návrhy kúpeľní, fotorealistické vizualizácie a projekty kúpeľní. 

Odborné poradenstvo a naše pádne rady vás budú sprevádzať pri výbere tých najvhodnejších obkladačiek, dlažby a ostatných produktov, ktoré v kúpeľni neskôr oceníte.

Vzorky obkladov a dlažieb 

máme k dispozícii v štúdiu

Kúpeľne - naše 3D návrhy


Máte záujem o 3D návrh kúpeľne?