Elegantné kúpeľne na kľúč

Vypracujeme návrh, dodáme všetky kúpeľňové produkty, zabezpečíme kompletnú rekonštrukciu alebo novostavbu kúpeľne. 


Talianske kúpeľne majú bezpochyby osobitné čaro. TARCHI vám ponúka elitné kúpeľňové obklady a dlažby, ktoré dodajú každej kúpeľni unikátny vzhľad.

Samozrejmosťou je aj dizajnový nábytok do kúpeľne, zrkadlá, sprchovacie kúty, batérie, umývadlá a vane, ktoré kombinujú ohromujúcu estetickú príťažlivosť a výborný pomer cena-výkon. 

Luxusné kúpeľne - 3D vizualizácia
Luxusné kúpeľne - 3D vizualizácia

Ak sa pri kreovaní kúpeľne kladie akcent na dlhú životnosť a z hľadiska dizajnu na jedinečnosť, s talianskymi obkladmi ako umeleckým dielom máte tieto momenty nádherných kúpeľní zaručené.

Hľadáte najkrajšie obklady do kúpeľne ? U nás ich s istotou nájdete. Elegancia, jedinečnosť a kvalita sú hlavné atribúty kúpeľní, na ktorých si potrpíme.

Luxusné obklady do kúpeľne
Luxusné obklady do kúpeľne

Netrápte sa riešením vašej kúpeľne. To prenechajte nám. Kúpeľňu nie len navrhneme, ale aj pripravíme perfektné podklady pre majstrov.

Možno to vyznie ako klišé, ale naozaj stačí len vysloviť vašu predstavu. Najvhodnejšie riešenie kúpeľne spracujeme vo fotorealistickej vizualizácii, ktorá vám rozhodnutie uľahčí.

Inšpirujte sa našimi 3D návrhmi, ktoré boli vyhotovené pre našich klientov, dnes už nadšených majiteľov výnimočných kúpeľní. 

Či už sa chystáte do rekonštrukcie alebo staviate úplne novú kúpeľňu, najlepší spôsob, ako začať, je najprv sa inšpirovať. Každá kúpeľňa je unikát, všetky kúpeľne majú svojho ducha. Vyberte si svoju najkrajšiu kúpeľňu, ktorá bude zdobiť vašu domácnosť. 

Vizualizácia - návrh kúpeľne
Vizualizácia - návrh kúpeľne

Radi vám navrhneme plne funkčnú a zároveň esteticky príťažlivú kúpeľňu a vypracujeme 3D návrh kúpeľne.

Pomôžeme vám získať tú najkrajšiu kúpeľňu. Kúpeľne "šijeme" na mieru podľa požadovaného rozpočtu. 

Investícia do renovácie alebo budovania novej kúpeľne je zásadná a práve 3D návrh kúpeľne je presne to, čo potrebujete, kým sa definitívne rozhodnete investovať do svojej novej kúpeľne.

Nadčasové kúpeľne - 3D návrh
Nadčasové kúpeľne - 3D návrh

Nezáleží na tom, či zariaďujete kúpeľňu v paneláku, rodinnom dome, alebo chcete len relatívne drobné rekonštrukcie. Ponúkame vám profesionálne návrhy kúpeľní, fotorealistické vizualizácie a projekty kúpeľní. 

Odborné poradenstvo a naše pádne rady vás budú sprevádzať pri výbere tých najvhodnejších obkladačiek, dlažby a ostatných produktov, ktoré v kúpeľni neskôr oceníte.

Kúpeľne - 3D návrh
Kúpeľne - 3D návrh
3D vizualizácia kúpeľne
3D vizualizácia kúpeľne

Pozrite si návrhy kúpeľní

Vzorky obkladov a dlažieb máme vystavené v štúdiu TARCHI. Rovnako aj cenníky a katalógy sú vám k dispozícii v predajni. Sanitárnu techniku a kúpeľňový nábytok prezentujeme formou katalógov a vzorkovníkov.