.Kúpeľne

Talianske obklady do kúpeľne

Kľúčom k vašej vysnívanej kúpeľni sú správne obklady do kúpeľne. Priestoru dajú úplne nový vzhľad a dojem, dotvárajú celkovú atmosféru.

Súčasný trend kúpeľní sa riadi celistvosťou, jednoduchosťou či praktickosťou. S obľubou využíva najmä veľkoformátové obklady. Široký výber obkladov a dlažieb v rôznych veľkostiach a hrúbkach umožňujú prispôsobiť si steny kúpeľne podľa vašich predstáv a potrieb. Prednosťou veľkoformátových obkladov je minimalizácia počtu škár a tým vytvorenie stien v plnej výške pre veľkolepý vizuálny dojem.

Moderné kúpeľne dneška by mali byť riešené s ohľadom na praktickosť, trvácnosť a dlhovekosť. Výsledok je priam dokonalý, ak s nadčasovosťou ide ruka v ruke elegancia. Dôraz kladieme na to, aby bol v celkovom dojme maximálny súlad a, aby bola každá kúpeľňa dokonalá aj v tom najmenšom detaile.


Elegantné kúpeľne
Elegantné kúpeľne

Riešenie kúpeľne

Návrh a 3D vizualizácia 

Zariaďujete kúpeľňu v byte alebo v rodinnom dome? Je to rekonštrukcia či novostavba? V každom prípade sa s dôverou obráťte na nás! Riešime a zariaďujeme všetky typy kúpeľní.

Ponúkame vám návrhy kúpeľní, foto realistické 3D vizualizácie a projekty kúpeľní vypracované architektom. Zverte riešenie svojej kúpeľne profesionálom!

Navrhneme vám plne funkčnú a zároveň esteticky príťažlivú kúpeľňu, s ktorou budete zaručene spokojní. Naše riešenia a jedinečné obklady dodajú každej kúpeľni unikátny vzhľad a príjemnú relaxačnú atmosféru.


3D návrh kúpeľne
3D návrh kúpeľne

Inšpirácie pre kúpeľne

Kúpeľne moderné, luxusné, dizajnové

Inšpirujte sa širokou škálou kúpeľňových obkladov podmanivých farieb, štruktúr, tvarov a dezénov. Tam to celé, ale len začína, pretože my vám pomôže zariadiť kúpeľňu ako unikátny celok. Kúpeľne nie len navrhneme ale aj zabezpečíme všetko, čo kompletná kúpeľňa vyžaduje. Obklady, dlažbu, sanitu, kúpeľňový nábytok a doplnky.

Ak hľadáte nové nápady pre kúpeľne, ktoré sú nadčasové a zároveň moderné, naše kolekcie keramických obkladov sú pre vás tým správnym riešením. Ponúkame vám jedinečné talianske obklady do kúpeľne v najvyššej kvalite a pretrvávajúcom dizajne. 

Stavte na luxusnú čistotu a eleganciu kúpeľne!


Elegantné nadčasové kúpeľne
Elegantné nadčasové kúpeľne


Obklady do kúpeľne v dizajne mramoru

Keramické obklady: mramorové, veľkoformátové, bezšpárové, povrch lesklý alebo hodvábny Moderné obklady do kúpeľne

Keramické obklady: minimalistické, farebné, dizajnové, veľkoformátové, bezšpárové, povrch matný, hodvábny, lesklý alebo štrukturovaný 
Obklady do kúpeľne v dizajne kameňa

Keramické obklady: minimalistické, veľkoformátové, bezšpárové, dizajnové, matný alebo štrukturovaný povrch


Vzorky obkladov a dlažieb 

Cenníky a katalógy neposielame, sú vám k dispozícii v predajni. Sanitárnu techniku a kúpeľňový nábytok prezentujeme formou katalógov a vzorkovníkov.