MODERNÉ KÚPEĽNE

Moderné obklady do kúpeľne

Dizajn a inšpirácie

Nájsť pekné obklady do modernej kúpeľne by nemal byť absolútne problém. Takmer každý výrobca obkladov a dlažieb prináša každoročne novinky zo sveta keramiky. Stačí si zvoliť štýl, v ktorom by mala byť kúpeľňa vyhotovená. 

Moderne kúpeľne
Moderne kúpeľne

Výhodou "dneška" je, že sa nosí všetko. Každý si môže vybrať podľa svojho gusta. Veľmi aktuálny je minimalizmus medzi architektami ale aj laikami. Bežný klient si dokonca spája minimalistický štýl so súčasnosťou, akoby nič iné nemalo byť moderné a súčasné. 

Moderné kúpeľne s drevom
Moderné kúpeľne s drevom

Náročnejší klienti sa posúvajú ďalej a hľadajú ďalšie "odrody" modernizmu, ktoré obsahujú pridanú hodnotu estetiky v modernom štýle. Napokon celosvetová snaha hľadania identifikačného znaku modernej estetiky spočíva jednak v objavovaní tzv. "absolútne nového", čo je nesmierne ťažké, tak aj v kombinovaní nového a už zažitých štýlov. 

Moderná kúpeľňa v dizajne kameňa
Moderná kúpeľňa v dizajne kameňa

Prevažne týmto druhým spôsobom postupujú aj dizajnéri, ktorí pripravujú novinky pre súčasnosť. Purizmus, naturalizmus, severské štýly, mediteránska zdobnosť, japonská kompozičná estetika a mnoho dalších sa navzájom miešajú a tak vzniká "lektvar" súčasnej modernej estetiky, v ktorej sa nevyzná už nikto...

Moderná kúpeľňa
Moderná kúpeľňa

Naše portfólio obkladov a dlažieb spíňa vysoké technické a estetické nároky súčasného klienta. Formáty (od klasických až po 150/300cm), povrchy (reliefna štruktúra, mat, pololesk, lesk, perlete, vizuál kovu a iných prírodných materiálov), štýly (od jednoduchých jednofarebných, cez vzorované geometrické, rastlinné, ornamentálne povrchy v celom farebnom spektre s rôznymi pridanými efektami ako perlete, glitre, zlato). Zvláštnu kapitolu v našej ponuke tvoria 3D obklady (vylisované priamo v črepe alebo skladané z viac prvkov) a 2000 rokov aktuálne mozaiky na všetky možné spôsoby.


Moderné kúpeľňové obklady

Páčia vám moderné obklady do kúpeľne?