MODERNÉ KÚPEĽNE

Kúpeľne v modernom štýle

Moderné kúpeľne sa pýšia otvorenou eleganciou. Obľúbené farby sú biela, sivá, svetlohnedá alebo antracitová. Vhodné sú obklady napodobňujúce prírodný kameň, drevo, cement, kov. 

Geometrické tvary na obkladačkách sa tiež nesú v znamení modernosti. Typické sú plávajúce umývadlá, elegantné skrinky do kúpeľne či voľne stojaca vaňa.


Moderné kúpeľne
Moderné kúpeľne
Dizajnové obklady do kúpeľne
Dizajnové obklady do kúpeľne


Nájsť pekné obklady do modernej kúpeľne by nemal byť absolútne problém. Takmer každý výrobca obkladov a dlažieb prináša každoročne novinky zo sveta keramiky. Stačí si zvoliť štýl, v ktorom by mala byť kúpeľňa vyhotovená. 


Biele obklady do kúpeľne
Biele obklady do kúpeľne
Moderná kúpeľňa
Moderná kúpeľňa


Výhodou "dneška" je, že sa nosí všetko. Každý si môže vybrať podľa svojho gusta. Veľmi aktuálny je minimalizmus medzi architektami ale aj laikami. 

Bežný klient si dokonca spája minimalistický štýl so súčasnosťou, akoby nič iné nemalo byť moderné a súčasné. 

Náročnejší klienti sa posúvajú ďalej a hľadajú ďalšie "odrody" modernizmu, ktoré obsahujú pridanú hodnotu estetiky v modernom štýle. 

Napokon celosvetová snaha hľadania identifikačného znaku modernej estetiky spočíva jednak v objavovaní tzv. "absolútne nového", čo je nesmierne ťažké, tak aj v kombinovaní nového a už zažitých štýlov. 


Moderná kúpeľňa
Moderná kúpeľňa
Olivové obklady do kúpeľne
Olivové obklady do kúpeľne


Prevažne týmto druhým spôsobom postupujú aj dizajnéri, ktorí pripravujú novinky pre súčasnosť. Purizmus, naturalizmus, severské štýly, mediteránska zdobnosť, japonská kompozičná estetika a mnoho dalších.

Naše portfólio obkladov a dlažieb spĺňa vysoké technické a estetické nároky súčasného klienta. 

Formáty (od klasických až po 150/300cm), povrchy (reliefna štruktúra, mat, pololesk, lesk, perlete, vizuál kovu a iných prírodných materiálov), štýly (od jednoduchých jednofarebných, cez vzorované geometrické, rastlinné, ornamentálne povrchy v celom farebnom spektre s rôznymi pridanými efektami ako perlete, glitre, zlato). 

Zvláštnu kapitolu v našej ponuke tvoria 3D obklady (vylisované priamo v črepe alebo skladané z viac prvkov) a 2000 rokov aktuálne mozaiky na všetky možné spôsoby.


Vyberte si originál stenové moderné obklady

V ponuke sú formáty 80x160, 60x120, 50x120, 30,5x91,5, 40x80, 25x75 cm

Moderné kúpeľne

1. fotogaléria 

Moderné kúpeľne

2. fotogaléria

Moderné kúpeľne

3. fotogaléria