MODERNÉ KÚPEĽNE

Kúpeľne v modernom štýle

Moderné kúpeľne sa pýšia otvorenou eleganciou. Obľúbené farby sú biela, sivá, svetlohnedá alebo antracitová. Vhodné sú obklady napodobňujúce prírodný kameň, drevo, cement, kov. 

Geometrické tvary na obkladačkách sa tiež nesú v znamení modernosti. Typické sú plávajúce umývadlá, elegantné skrinky do kúpeľne či voľne stojaca vaňa.

Moderná kúpeľňa
Moderná kúpeľňa
Moderné obklady do kúpeľne
Moderné obklady do kúpeľne


Moderné obklady do kúpeľne

Nájsť pekné obklady do modernej kúpeľne by nemal byť absolútne problém. Takmer každý výrobca obkladov a dlažieb prináša každoročne novinky zo sveta keramiky. Stačí si zvoliť štýl, v ktorom by mala byť kúpeľňa vyhotovená. 


Moderná kúpeľňa
Moderná kúpeľňa
Béžový obklad v dizajne pieskovca
Béžový obklad v dizajne pieskovca


Výhodou "dneška" je, že sa nosí všetko. Každý si môže vybrať podľa svojho gusta. Veľmi aktuálny je minimalizmus medzi architektami ale aj laikami. 

Bežný klient si dokonca spája minimalistický štýl so súčasnosťou, akoby nič iné nemalo byť moderné a súčasné. 

Náročnejší klienti sa posúvajú ďalej a hľadajú ďalšie "odrody" modernizmu, ktoré obsahujú pridanú hodnotu estetiky v modernom štýle. 

Napokon celosvetová snaha hľadania identifikačného znaku modernej estetiky spočíva jednak v objavovaní tzv. "absolútne nového", čo je nesmierne ťažké, tak aj v kombinovaní nového a už zažitých štýlov. 


Moderná kúpeľňa - matné obklady v dizajne kameňa
Moderná kúpeľňa - matné obklady v dizajne kameňa
Moderná kúpeľňa v dizajne kameňa
Moderná kúpeľňa v dizajne kameňa


Prevažne týmto druhým spôsobom postupujú aj dizajnéri, ktorí pripravujú novinky pre súčasnosť. Purizmus, naturalizmus, severské štýly, mediteránska zdobnosť, japonská kompozičná estetika a mnoho dalších.

Naše portfólio obkladov a dlažieb spíňa vysoké technické a estetické nároky súčasného klienta.

Formáty (od klasických až po 150/300cm), povrchy (reliefna štruktúra, mat, pololesk, lesk, perlete, vizuál kovu a iných prírodných materiálov), štýly (od jednoduchých jednofarebných, cez vzorované geometrické, rastlinné, ornamentálne povrchy v celom farebnom spektre s rôznymi pridanými efektami ako perlete, glitre, zlato). 

Zvláštnu kapitolu v našej ponuke tvoria 3D obklady (vylisované priamo v črepe alebo skladané z viac prvkov) a 2000 rokov aktuálne mozaiky na všetky možné spôsoby.Moderné obklady do kúpeľne

Inšpirácie moderných kúpeľní 

Páčia sa vám moderné obklady do kúpeľne?