Dlažba

Keramická dlažba

Pri rekonštrukcii alebo zariaďovaní akejkoľvek miestnosti vo vašom interiéri by ste mali začať od podlahy. Obrazne aj doslovne to platí pre kúpeľne, interiér, ale aj exteriér.

Vhodne zvolená dlažba dokáže dať aj niekoľkým metrom štvorcovým v kúpeľni či v predsieni úplne iný šmrnc a výraz. Pri jej výbere by ste jednoducho mali brať do úvahy okrem dizajnu aj dôležité parametre, aby ste mali istotu, že ste si vybrali správne. S výberom vám radi pomôžeme.

V kurze je predovšetkým veľkoformátová dlažba, pokládkou ktorej vzniká veľká jednoliata plocha a minimum špár. Takáto dlažba je nie len trendová a praktická, ale aj opticky dobre pôsobí, pretože zväčšuje priestor. 

Keramická dlažba má mnoho pozitívnych vlastností, vďaka ktorým si udržuje stálu a vysokú obľúbenosť u zákazníkov. Predovšetkým sa ľahko udržiava a prispieva k zníženiu prašnosti a výskytu roztočov v interiéri. 

Najvhodnejšia voľba na podlahové kúrenie

Hoci niektoré typy drevených podláh môžete položiť na podlahové kúrenie, nič nie je lepšie ako dlaždice. Okrem toho, že im kúrenie nijako neublíži, nebudú ani pri prechode praskať a tiež dokážu dlho udržiavať teplotu. Stačí si len vybrať vhodnú farbu, štruktúru, rozmer a máte vystarené.

Keramická dlažba sa vďaka svojim výhodám a kráse teší čím ďalej tým väčšej obľube. Ak si ale neviete s návrhom vašich úprav priestorov poradiť, kontaktujte nás. My vám radi s celým procesom pomôžeme.

Akú dlažbu hľadáte?

Vyberte si dlažbu na terasu, do interiéru či imitáciu dreva