.                  

Ing.arch. Peter Trnka,  Gabriela Trnková
Ing.arch. Peter Trnka, Gabriela Trnková

O nás

Sme rodinná firma

Naše nadšenie pre krásne kúpeľne a kreativita umocnená rodinnou atmosférou v našom štúdiu sľubujú istotu riešení ušitých na mieru práve vám a vašim možnostiam - ako finančným, tak aj priestorovým a štýlovým. 

Páčia sa vám naše kúpeľne? Neváhajte a kontaktujte nás ešte dnes. Tešíme sa na vás :)

Dôležité je klientovi porozumieť

Pri každej jednej kúpeľni je pre nás najdôležitejšia osobná komunikácia s klientom ako aj dôvera, ktorú do nás vloží.  

25 rokov skúseností na trhu

Naše skúsenosti s riešeniami aj tých najzložitejších kúpeľní, vám zaručia kvalitné riešenie aj vašej kúpeľne.  

Máme vynikajúcu ponuku materiálov

Dovážame prvotriedne talianske kúpeľňové obklady, keramické dlažby a kúpeľne zariaďujeme kvalitným dizajnovým vybavením.  

" Kúpeľňové štúdio TARCHI ponúka služby na najvyššej úrovni a vrelo ho odporúčam tým, ktorí majú vysoké nároky nielen na kvalitu produktov, ale aj spôsob poskytnutia služby. Štúdio neponúka len krásne nadčasové obklady a dlažby, ale aj iné služby na vysoko profesionálnej úrovni samotnými majiteľmi štúdia - od poradenstva vo výbere pre vás vhodných produktov až po 3D vizualizácie kúpeľní a kladačské plány pre obkladačov. Oceňujem ľudský a osobitý prístup skúsených majiteľov. "

Katarína Majerechová

" Úžasná ponuka nadčasových a moderných produktov a materiálov, príjemný a profesionálny prístup, vysoká kvalita poradenstva a vypracovania návrhov a plánov. Odporúčam všetkým, ktorí si chcú splniť svoj sen o krásnej kúpeľni! "

Ivona Oravcová 

" Kúpeľňové štúdio TARCHI ponúka kvalitné, nadčasové materiály, z ktorých je veľmi ťažké si vybrať, našťastie je tu skvelý, profesionálny team majiteľov pani a pána Trnku, ktorý vždy a rád pomôže a poradí, všetko s úsmevom a trpezlivosťou. Pre takých zákazníkov ako ja, ktorá má veľmi slabú predstavivosť, boli dôležité vizualizácie. V TARCHI vám pripravia 3D vizualizácie, ktoré sú na nerozoznanie od skutočnosti. TARCHI je pre náročných klientov, ktorí si potrpia na kvalitu, nadčasovosť a tiež na ochotný a profesionálny prístup. "

Zuzana Feriancová

0905 852 774