O nás

Ing.arch. Peter Trnka,  Gabriela Trnková
Ing.arch. Peter Trnka, Gabriela Trnková


Naše nadšenie pre krásne kúpeľne a kreativita umocnená rodinnou atmosférou v našom štúdiu sľubujú istotu riešení ušitých na mieru práve vám a vašim možnostiam - ako finančným, tak aj priestorovým a štýlovým. 

Využite naše dlhoročné skúsenosti, bohatú ponuku úžasných materiálov a nadštandardný prístup ku klientovi.

Tešíme sa na vás!


Recenzie našich klientov


" Rad by som sa podelil o skusenost s TARCHI studiom:
Je doba kedy natrafit na slusnu a profi firmu je raritou.. preto som sa rozhodol opisat a pochvalit toto studio 👍🏻
Pri zariadovani sme oslovili xy a navstivili dalsich xy studii, no po vstupe a prvom kontakte do TARCHI studia sme vedeli od prvej minuty ze sme na spravnom mieste.
PRISTUP A PRVY KONTAK: musite zazit... je hned jasne ze sa bavite priamo s odbornikmi, ktori vedia o com rozpravaju...
VIZUALIZACIA: ostali sme v soku, nieco tak identicke sme necakali .. vizual a real je vlastne ako keby fotka jednym fotoaparatom..
REALIZACIA A DORUCENIE: nebol ziaden problem ani omeskanie ..
ZAVER: kazda navsteva u nas sa nas pyta odkial mate dlazbu a obklad ... ☺️
VRELE VSETKYM ODPORUCAM 👍🏻👍🏻👍🏻 10 z 10* "

Jozef Kmeť

" Moje Slovenske Veni, Vidi, Vici.

Ano, takto mozem nazvat spoluprácu s firmou TARCHI. Firma Tarchi mi bola doporucena ked povodny architect nasho holobytu v Bratislave takmer rok nic konkretneho nenavrhol. Vse malo byt robene na dialku na kluc. Prisla som teda personalne do Bratislavy vse riesit.

TARCHI mi zoslal sám Pán Boh lebo bolo treba všetko navrhnut a zpracovst pre kúpelnu aj male WC. Obkladanie, dlazby, sanita a veškeré doplnky. Chcela som nieco šik aj účelné.

TARCHI je naprosto solventno fungujuca firma s perfekt servisom. Najme som velmi s povdakom ocenila nie len kompletnu znalost vsetkych ich produktou ktore su k dispozicii k okamzitemu vyberu ve studiu, ale uz aj na prvej consultacii som mala 100% vypocet mnozstva vsetkeho materialu ,sanity, doplnkou a kompletne nacenenie.

Na druhy krat pak perfektny detailny 3D navrh a na 3 krat do "mm" technicke vykresy pre stavby veduceho. Akuratnost a spolahlivost p. Ing. arch. Trnku bola fantasticka. Bol to velmi dobry pocit kludu a dovery po cely cas. Ako som z kraja povedala; Prisla som, Uvidela som a Zvitazila som vdaka spolupraci s TARCHI.

Dakujem tam naozaj vsetkym. 100% satisfaction ! "

Zdenka Zila, Kalifornia

" Kúpeľňové štúdio TARCHI ponúka služby na najvyššej úrovni a vrelo ho odporúčam tým, ktorí majú vysoké nároky nielen na kvalitu produktov, ale aj spôsob poskytnutia služby. Štúdio neponúka len krásne nadčasové obklady a dlažby, ale aj iné služby na vysoko profesionálnej úrovni samotnými majiteľmi štúdia - od poradenstva vo výbere pre vás vhodných produktov až po 3D vizualizácie kúpeľní a kladačské plány pre obkladačov. Oceňujem ľudský a osobitý prístup skúsených majiteľov."

Katarína Majerechová

" Kúpeľňové štúdio TARCHI ponúka kvalitné, nadčasové materiály, z ktorých je veľmi ťažké si vybrať, našťastie je tu skvelý, profesionálny team majiteľov pani a pána Trnku, ktorý vždy a rád pomôže a poradí, všetko s úsmevom a trpezlivosťou. Pre takých zákazníkov ako ja, ktorá má veľmi slabú predstavivosť, boli dôležité vizualizácie. V TARCHI vám pripravia 3D vizualizácie, ktoré sú na nerozoznanie od skutočnosti. TARCHI je pre náročných klientov, ktorí si potrpia na kvalitu, nadčasovosť a tiež na ochotný a profesionálny prístup. "

Zuzana Feriancová

Dôležité je klientovi porozumieť

Pri každej jednej kúpeľni je pre nás najdôležitejšia osobná komunikácia s klientom ako aj dôvera, ktorú do nás vloží.  

25 rokov skúseností na trhu

Naše skúsenosti s riešeniami aj tých najzložitejších kúpeľní, vám zaručia kvalitné riešenie aj vašej kúpeľne.  

Máme vynikajúcu ponuku materiálov

Dovážame prvotriedne talianske kúpeľňové obklady, keramické dlažby a kúpeľne zariaďujeme kvalitným dizajnovým vybavením.