Luxusné kúpeľne

Čo je pre vás synonymom kúpeľňového luxusu? Pre nás to je predovšetkým lesk a punc výnimočnosti, v neposlednom rade tiež prepojenie elegancie, prepychu a funkčných prvkov. 

Luxus sa neriadi duchom doby. Prvoradé sú preň vysoké nároky. 

Dalo by sa povedať, že luxusnú kúpeľňu pozná každý už na prvý pohľad. Či už je to, preto, že kúpeľňa je nezvyčajne priestranná, obzvlášť svetlá či na zariadenie boli použité drahé materiály. 

Intuícia nám skrátka napovie, že ide o niečo neštandardné, luxusné.  Pozrite si naše luxusné obklady do kúpeľne.

Luxusné obklady do kúpeľne
Luxusné obklady do kúpeľne

Dajme do kúpeľne lesk!

V celkovom dizajne kúpeľne zohrávajú dôležitú úlohu predovšetkým materiály, respektíve ich textúra či úprava ich povrchu. Nie je všetko zlato, čo sa blyští, no nablýskaný alebo naleštený povrch azda vždy vzbudí dojem exkluzivity a luxusu. 

Môže sa jednať o mramorový povrch alebo ónyx, ktorý naviac dodá charakteristický vzhľad vďaka svojej jedinečnej hlbokej kresbe. 

Použitie mramorových obkladov v kombinácii so zlatými doplnkami (svietidlá, kohútiky, mozaiky) najlepšie podčiarkne honosný výraz a znak luxusu.  

Luxusné kúpeľne
Luxusné kúpeľne

Luxusné kúpeľne 

Galéria 3D návrhov luxusných kúpeľní

Našim klientom sme kúpeľne navrhli a dodali ich kompletné vybavenie: obklady, dlažbu, kúpeľňový nábytok, zrkadlá, umývadlá, WC, batérie, sprchovacie kúty, vane, chrómové doplnky a radiátory.