LUXUSNÉ KÚPEĽNE

Kúpeľne deluxe

Čo je pre vás synonymom kúpeľňového luxusu?

Pre nás to je predovšetkým lesk a punc výnimočnosti, v neposlednom rade tiež prepojenie elegancie, prepychu a funkčných prvkov. 

Luxus sa neriadi duchom doby. Prvoradé sú preň vysoké nároky. 

Dalo by sa povedať, že luxusnú kúpeľňu pozná každý už na prvý pohľad. Či už je to, preto, že kúpeľňa je nezvyčajne priestranná, obzvlášť svetlá či na zariadenie boli použité drahé materiály. 

Intuícia nám skrátka napovie, že ide o niečo neštandardné, luxusné. 

Luxusné kúpeľne
Luxusné kúpeľne

Dajme do kúpeľne lesk!

V celkovom dizajne kúpeľne zohrávajú dôležitú úlohu predovšetkým materiály, respektíve ich textúra či úprava ich povrchu. Nie je všetko zlato, čo sa blyští, no nablýskaný alebo naleštený povrch azda vždy vzbudí dojem exkluzivity a luxusu. 

Môže sa jednať o mramorový povrch alebo ónyx, ktorý naviac dodá charakteristický vzhľad vďaka svojej jedinečnej hlbokej kresbe. 

Použitie mramorových obkladov v kombinácii so zlatými doplnkami (svietidlá, kohútiky, mozaiky) najlepšie podčiarkne honosný výraz a znak luxusu.  

Luxusné kúpeľne
Luxusné kúpeľne

Obklady v dizajne mramoru

Mramory sú reprodukované s mimoriadnou presnosťou a prekvapivým realizmom. Všetka príťažlivosť mramoru sa tak spája s technickým výkonom keramických obkladov a dlažieb na zdobenie stien a podláh čistými farbami a prírodnými žilkami.

Kompletné kolekcie obkladov a dlažieb umožňujú použiť mramorový efekt v akomkoľvek interiérovom dizajne a dodá každej kúpeľni elegantný luxusný nádych. 

Obklady v dizajne mramoru sú ideálne pre tých, ktorí túžia po nadčasovej kráse.


Luxusné kúpeľňové obklady 

Páčia sa vám luxusné obklady do kúpeľne?