3D návrhy kúpeľní

3D návrh elegantnej kúpeľne
3D návrh elegantnej kúpeľne

Profesionálne návrhy kúpeľní

Fotorealistické vizualizácie

Navrhovanie a dizajn kúpeľní boli vždy v popredí toho, čo robíme. Radi vám vypracujeme 3D návrh kúpeľne a navrhneme plne funkčnú a zároveň esteticky príťažlivú kúpeľňu. Snívate o domácom wellness s nádychom luxusu? Čo nie je, to môže byť!

Napriek tomu, že sú kúpeľne jednou z menších miestností, o to viac si vyžadujú kvalitný dizajnérsky výkon. Investícia do renovácie alebo budovania novej kúpeľne je zásadná a práve 3D návrh kúpeľne je presne to, čo potrebujete, kým sa definitívne rozhodnete investovať do svojej novej kúpeľne.

Architektonické návrhy kúpeľní

3D návrhy kúpeľní

Ako pracujeme?


Navštívte nás osobne

Návrhy a vizualizácie na diaľku nerobíme. Pokiaľ si potrpíte na precíznu a kvalitnú prácu, oslovte nás. Avšak vaša osobná konzultácia v štúdiu je nevyhnutná. 

Prestavba či novostavba kúpeľne je náročná a nákladná záležitosť, preto je jej starostlivé naplánovanie zásadné.

Pekná vizualizácia znesie čokoľvek, ale chyby sa v reáli naprávajú len ťažko.

Kalkulácia kúpeľne je pred vizuálom

Máte záujem o naše materiály a 3D návrh kúpeľne, ale neviete, koľko budú stáť obklady a dlažba? Buďte bez obáv! 

O celkovej hodnote vami vybraných obkladov a dlažby budete informovaní hneď na začiatku, ešte pred začatím návrhu a zaplatením zálohy za vizualizáciu. Preto vás po jej zhotovení nečaká žiadne nemilé prekvapenie.

Vizualizácia je pracovný podklad

Vizualizáciu, ako finálny produkt nepredávame, Naše 3D návrhy slúžia na podporu predaja našich obkladov a dlažieb, preto si vyhotovenú vizualizáciu klient môže pozrieť a konzultovať iba v štúdiu TARCHI. 

Odovzdanie vizuálu a projektu kúpeľne klientovi je podmienené objednaním a zaplatením zálohy za obklady a dlažby. 

Cenník našich služieb

Záloha za 3D návrh - vizualizáciu kúpeľne je od 170€ (vratné) podľa náročnosti a riešenej plochy. Cena projektu kúpeľne je od 100€ (nevratné) podľa náročnosti a riešenej plochy. 

Pri kompletnej objednávke obkladov, dlažby a sanity v zmysle 3D návrhu sa odráta celá záloha za vizualizáciu. V takom prípade je vizualizácia GRÁTIS! 

25 ročné skúsenosti

Sme kompetentní vyriešiť vašu kúpeľňu komplexne po estetickej aj technickej stránke. Naše 25 ročné skúsenosti s riešeniami aj tých najzložitejších kúpeľní vám zaručia kvalitné riešenie, aj vašej kúpeľne.

Vizualizácia a projekt kúpeľne

Vizualizácia je 3D grafický návrh kúpeľne. Slúži pre celkovú predstavu klienta o riešenom priestore, dispozičných vzťahoch, farebnom a štrukturálnom prevedení povrchov. 

Projekt kúpeľne je kompletná stavebno-technická dokumentácia, obsahuje systém kladenia obkladov a dlažieb, napojenie sanitárnych zariadení na vývody vody, odpadov, elektriny, osadenie nábytku a doplnkov.

Vizualizácia luxusnej kúpeľne

Rezervácia termínu