3D návrhy kúpeľní

3D návrh kúpeľne
3D návrh kúpeľne

Profesionálne návrhy kúpeľní

Fotorealistické vizualizácie

Navrhovanie a dizajn kúpeľní boli vždy v popredí toho, čo robíme. Radi vám vypracujeme 3D návrh kúpeľne a navrhneme plne funkčnú a zároveň esteticky príťažlivú kúpeľňu. Snívate o domácom wellness s nádychom luxusu? Čo nie je, to môže byť!

Napriek tomu, že sú kúpeľne jednou z menších miestností, o to viac si vyžadujú kvalitný dizajnérsky výkon. Investícia do renovácie alebo budovania novej kúpeľne je zásadná a práve 3D návrh kúpeľne je presne to, čo potrebujete, kým sa definitívne rozhodnete investovať do svojej novej kúpeľne.

Architektonické návrhy kúpeľní

3D návrhy kúpeľní

Vizualizácia a projekt kúpeľne

Vizualizácia

Vizualizácia je 3D grafický návrh kúpeľne. Slúži pre celkovú predstavu klienta o riešenom priestore, dispozičných vzťahoch, farebnom a štrukturálnom prevedení povrchov. 

Projekt kúpeľne

Projekt kúpeľne je kompletná stavebno-technická dokumentácia, obsahuje systém kladenia obkladov a dlažieb, napojenie sanitárnych zariadení na vývody vody, odpadov, elektriny, osadenie nábytku a doplnkov.


Cenník

Záloha za 3D návrh - vizualizáciu kúpeľne je od 170€ (vratné) podľa náročnosti a riešenej plochy. Cena projektu kúpeľne je od 100€ (nevratné) podľa náročnosti a riešenej plochy. 

Je návrh grátis?

Pri kompletnej objednávke obkladov, dlažby a sanity v zmysle 3D návrhu sa odráta celá záloha za vizualizáciu. V takom prípade je vizualizácia GRÁTIS. Pri objednávke iba obkladov a dlažby sa odpočíta 50% zo zálohy za 3D vizualizáciu.

Naše podmienky

3D návrhy kúpeľní robíme len z obkladov a dlažieb z našej ponuky. Odovzdanie vizuálov a architektonických podkladov klientovi je podmienené zaplatením zálohy minimálne za obklady a dlažbu v zmysle vizualizácie. 

25 ročná prax

Sme kompetentní vyriešiť vašu kúpeľňu komplexne po estetickej aj technickej stránke. Naše 25 ročné skúsenosti s riešeniami aj tých najzložitejších kúpeľní vám zaručia kvalitné riešenie, aj vašej kúpeľne. 


Vizualizácia luxusnej kúpeľne