Štýlové kúpeľne

Malá či veľká, každá kúpeľňa môže byť štýlová

Túžite po krásnej kúpeľni? Váš sen sa môže veľmi rýchlo premeniť na realitu. Pre vytvorenie dokonalého a štýlového priestoru na osobnú hygienu a relax je základom vhodne zvolený obkladový materiál, na ktorého výber máte v štúdiu TARCHI množstvo rôznych druhov presne podľa vašich predstáv a preferencií.

A aby bolo pre vás zariaďovanie priestoru kúpeľne ešte jednoduchšie, okrem detailného 3D návrhu vám ponúkame zopár typov, ako si takýto obklad vybrať na základe konkrétneho štýlu.


Vintage štýl

Aby ste dosiahli správny vintage nádych kúpeľne, môžete kombinovať kvetinové i iné zložité vzory menších i väčších formátov obkladačiek či dlažby. Použite zelené, biele či svetlo červené vzory v kombinácii s vintage doplnkami a sanitou a rozhodne neoľutujete, pretože sú základom štýlovej kúpeľne.


Štýlové kúpeľne
Štýlové kúpeľne
Kvetinový obklad
Kvetinový obklad


Klasický štýl

Pre klasický štýl kúpeľní sú typické jasné jednoduché farby ako je biela alebo sivá. Imitácia mramoru, porcelánový obklad alebo tehličkové obklady v rôznych farbách vám skvele poslúžia. Doplňte ich o zlaté alebo mosadzné doplnky a klasický štýl je na svete.


Vidiecky štýl

Hoci vidiecky štýl sa naozaj najviac využíva v chatách a chalupách na vidieku a vytvára rustikálny vzhľad, pokojne si môžete svoj vidiek preniesť i do vášho domova. 

Využijete tu najmä svetlé a tmavé hnedé obklady, ktoré pripomínajú vzhľad dreva. Rustikálne osvetlenie vo forme lampášov alebo menších svietidiel dotvorí správny dojem.


Zvoľte svoj vlastný štýl

Pri výbere obkladov do vašej kúpeľne sa môžete držať známych štýlov alebo si zvoliť podľa vlastných predstáv. Štýl každej kúpeľne by mal spĺňať hlavne vaše predstavy. Ak si s tým neviete sami poradiť, kontaktujte TARCHI! My vám radi poradíme a pomôžeme s návrhom kúpeľne.


Štýlové kúpeľne

Kvetinové obklady