Recenzie

Recenzie našich klientov


" Chcela by som sa podeliť o moju osobnú skúsenosť s prerábkou kúpeľne a toalety so štúdiom Tarchi. Výsledok je fantastický 😊😊 kúpeľňa je skutočne jedinečná, nádherná, jemná, elegantná, ženská, luxusná, Ďakujem veľmi pekne pani Trnkovej a pánovi Trnkovi, za to čo dokázali vytvoriť v malom priestore panelakového bytu, je to ešte krajšie ako som čakala, obklady, sanita aj skrinky, všetko je vysoko kvalitné, nadčasové, úžasné. Ďakujem, splnili mi môj sen😊Obzvlášť by som chcela vyzdvihnúť, že mi odporučili pána, ktorý nimi navrhnutý projekt zrealizoval, lebo je to mimoriadne šikovný, skúsený, precízny, stopercentný odborník, všetky problémy , ktoré sa objavili v priebehu prác a nebolo ich malo, dokázal vyriešiť elegantne, s rozvahou, pokojom a na úrovni, či už to boli nerovnosti stien, rozvody vody, dvierka v mozaike, pripojenie práčky, absolútne s ničím nemal problém. Aj vďaka nemu je výsledok dokonalý.Ďakujem a prajem veľa úspechov a takých spokojných klientov ako som ja :)

Dana

" Rad by som sa podelil o skusenost s TARCHI studiom:
Je doba kedy natrafit na slusnu a profi firmu je raritou.. preto som sa rozhodol opisat a pochvalit toto studio 👍🏻
Pri zariadovani sme oslovili xy a navstivili dalsich xy studii, no po vstupe a prvom kontakte do TARCHI studia sme vedeli od prvej minuty ze sme na spravnom mieste.
PRISTUP A PRVY KONTAK: musite zazit... je hned jasne ze sa bavite priamo s odbornikmi, ktori vedia o com rozpravaju...
VIZUALIZACIA: ostali sme v soku, nieco tak identicke sme necakali .. vizual a real je vlastne ako keby fotka jednym fotoaparatom..
REALIZACIA A DORUCENIE: nebol ziaden problem ani omeskanie ..
ZAVER: kazda navsteva u nas sa nas pyta odkial mate dlazbu a obklad ... ☺️
VRELE VSETKYM ODPORUCAM 👍🏻👍🏻👍🏻 10 z 10* " 

Jozef Kmeť

" Moje Slovenske Veni, Vidi, Vici.

Ano, takto mozem nazvat spoluprácu s firmou TARCHI. Firma Tarchi mi bola doporucena ked povodny architect nasho holobytu v Bratislave takmer rok nic konkretneho nenavrhol. Vse malo byt robene na dialku na kluc. Prisla som teda personalne do Bratislavy vse riesit.

TARCHI mi zoslal sám Pán Boh lebo bolo treba všetko navrhnut a zpracovst pre kúpelnu aj male WC. Obkladanie, dlazby, sanita a veškeré doplnky. Chcela som nieco šik aj účelné.

TARCHI je naprosto solventno fungujuca firma s perfekt servisom. Najme som velmi s povdakom ocenila nie len kompletnu znalost vsetkych ich produktou ktore su k dispozicii k okamzitemu vyberu ve studiu, ale uz aj na prvej consultacii som mala 100% vypocet mnozstva vsetkeho materialu ,sanity, doplnkou a kompletne nacenenie.

Na druhy krat pak perfektny detailny 3D navrh a na 3 krat do "mm" technicke vykresy pre stavby veduceho. Akuratnost a spolahlivost p. Ing. arch. Trnku bola fantasticka. Bol to velmi dobry pocit kludu a dovery po cely cas. Ako som z kraja povedala; Prisla som, Uvidela som a Zvitazila som vdaka spolupraci s TARCHI.

Dakujem tam naozaj vsetkym. 100% satisfaction ! "

Zdenka Zila, Kalifornia

" Po inšpirovaní sa celým kúpeľňovým webom sme sa s nadšením pustili do hľadania vhodného dodávateľa pre našu vysnívanú kúpeľňu. Prechádzaním veľkých "šou-rúmov" a hľadaním vhodných materiálov sme sa po zopár týždňoch sklamaní ocitli na samom začiatku. Ukázané nám toho síce bolo veľa, ale v podstate išlo o množstvo modifikácií toho istého. To, čo by sme si možno aj vybrali, bolo iba vzdialeným kompromisom toho vysnívaného.
Po príchode do Tarchi nás čakal pravý opak. 

Malé rodinné štúdio nám už od vstupu naznačovalo, že tu sa asi zdržíme dlhšie. Dizajn a nadčasovosť. To bolo to, čo sme hľadali v prvom rade a tu nám to bolo ponúknuté hneď pri dverách. Po dvoch sedeniach s majiteľmi sme boli utvrdení v tom, že ďalej už hľadať nebudeme, v Tarchi sme boli na tej správnej adrese.
Poradenstvo pri výbere obkladov, sanity, ale aj osvetlenia, profesionálny návrh architekta dotiahnutý do posledného detailu, samozrejme aj s vizualizáciou. Zaklincovali to ponukou overených majstrov. Pri tejto triede je materiálov je extra dôležité, aby aj realizácia bola odvedená perfektne.
Na záver dodávam, že naša kúpeľňa je už hotová a je presne podľa našich predstáv a to aj vďaka Tarchi."

Robert Hutera

" Kúpeľňové štúdio TARCHI ponúka služby na najvyššej úrovni a vrelo ho odporúčam tým, ktorí majú vysoké nároky nielen na kvalitu produktov, ale aj spôsob poskytnutia služby. Štúdio neponúka len krásne nadčasové obklady a dlažby, ale aj iné služby na vysoko profesionálnej úrovni samotnými majiteľmi štúdia - od poradenstva vo výbere pre vás vhodných produktov až po 3D vizualizácie kúpeľní a kladačské plány pre obkladačov. Oceňujem ľudský a osobitý prístup skúsených majiteľov."

Katarína Majerechová

" Kúpeľňové štúdio TARCHI ponúka kvalitné, nadčasové materiály, z ktorých je veľmi ťažké si vybrať, našťastie je tu skvelý, profesionálny team majiteľov pani a pána Trnku, ktorý vždy a rád pomôže a poradí, všetko s úsmevom a trpezlivosťou. Pre takých zákazníkov ako ja, ktorá má veľmi slabú predstavivosť, boli dôležité vizualizácie. V TARCHI vám pripravia 3D vizualizácie, ktoré sú na nerozoznanie od skutočnosti. TARCHI je pre náročných klientov, ktorí si potrpia na kvalitu, nadčasovosť a tiež na ochotný a profesionálny prístup. "

Zuzana Feriancová

Velmi kvalitny material, siroky sortiment. Velmi dobra komunikacia so zakaznikom, ustretovost.
Vrelo odporucam a som rad ze na Slovensku mame taketo skvele studio.
Urcite Vase sluzby opat vyuzijem.

Dalibor Kalman

Veľmi kvalitné a profesionálne poradenstvo,služby, typy-rady.Realizácia našej kúpeľne a WC vyzerá presne tak ako sme si ju želali. Kúpeľnové štúdio TARCHI je to čo určite budem odporúčať! Maximálna spokojnosť.

Katarína Farkašová

Veľmi príjemné štúdio, ponúka kvalitné materiály, technické i dizajnové poradenstvo na úrovni, vrelo odporúčame! Vďaka Tarchi štúdiu sú naše kúpeľne vyšperkované do najmenších detailov :)

Katarína Scibetta Ryšavá

S firmou Tarchi sme boli maximálne spokojní, krásne a kvalitné, nadčasové materiály. Potešila nás odbornosť, ochota a profesionalita majiteľov. Dlažby sme objednávali opakovane a vždy sa sem radi vrátime.

J Gajdárová 

Boli sme veľmi spokojní s profesionálnym prístupom a krásnym návrhom. Veľmi dobrá spolupráca v priebehu realizácie. Promptné vybavenie požiadaviek. Kvalitné obklady a dlažby. Vrelo odporúčame kúpeľňové štúdio TARCHI. Ďakujeme.

Petra Uličná