KÚPEĽNE, SANITA, OBKLADY, NÁBYTOK

Imitácia dreva

Keramická dlažba v imitácii dreva je výbornou alternatívou pre použitie na akýkoľvek projekt v rodinných domoch alebo do komerčných priestorov, v interiéri aj exteriéri. Majú rovnako perfektné technické parametre ako klasické gresové dlažby len s tým rozdielom, že nám ponúkajú vzhľad dreva.Tiež sú mrazuvzdorné a protišmykové ako iné vonkajšie dlažby, preto sa môžu použiť aj v exteriériKeramická dlažba v imitácii dreva aplikovaná v interiéri je ideálna v kombinácii s podlahovým vykurovaním.
 
TARCHI je veľkým fanúšikom dlažieb v imitácii dreva, pretože sú excelentne dizajnovo prepracované, vzhľad aj povrchová štruktúra je na nerozoznanie od prírodných drevených podláh a sú neporovnateľne odolnejšie. Dokonalý vzhľad, dlhá životnosť a jednoduchá údržba robí z keramických dlažieb v dekore dreva absolútneho favorita v podlahových materiáloch pre interiér a exteriér. 

Cenníky a katalógy neposielame. Cenovú ponuku Vám radi vypracujeme v našom štúdiu, kde si zároveň môžete pozrieť všetky kolekcie imitácie dreva.