KÚPEĽNE

Dizajn kúpeľne 2022 

Inšpirácie pre milovníkov nadčasovej krásy  

Neveríte, že všetky kúpeľne môžu vyzerať neodolateľne krásne? Vedzte, že áno! Čaro dokonalej kúpeľne tkvie v momentoch - vyberané obklady a dlažba, dokonalé prevedenie a štýl. To sú veci, ktoré aj niekoľkým metrom štvorcovým vdýchnu jedinečnosť. Všetko by malo byť domyslené a dotiahnuté do konca. 

Kľúčom k vašej kúpeľni snov sú správne obklady a dlažba do kúpeľne. Priestoru dajú úplne nový vzhľad a dojem, dotvárajú celkovú atmosféru kúpeľne. Zohrávajú zásadnú úlohu pri tvorení nálady, ktorú chceme dosiahnuť.

Keramické obklady do kúpeľne v dizajne mramoru sú stálicou medzi obkladmi a nikdy nevychádzajú z módy. Mramor je dizajnérsky klenot medzi obkladmi. Poskytuje vznešený a zároveň relaxačný pocit. 

Nesporná elegancia mramoru s neutrálnymi i výraznými tónmi vytvára univerzálny štýl s neobmedzeným potenciálom pre nadčasové kúpeľne.

Luxusné kúpeľne
Luxusné kúpeľne

Kúpeľňa, obklady do kúpeľne

Nová kúpeľňa na dosah

Hľadáte kúpeľňové obklady, ktoré sú nadčasové a zároveň elegantné? Naše kolekcie výnimočných obkladov sú pre vás tým správnym riešením.

Špecializujeme sa na TOP talianske obkladačky a dlažby, ktoré kombinujú unikátny dizajn, vynikajúcu kvalitu a cenovo dostupné materiály.

Luxusné obklady do kúpeľne
Luxusné obklady do kúpeľne

Ak sa pri kreovaní kúpeľne kladie akcent na dlhú životnosť a z hľadiska dizajnu na jedinečnosť, s talianskymi obkladmi ako umeleckým dielom máte tieto momenty nádherných kúpeľní zaručené.

Hľadáte najkrajšie obklady do kúpeľne? U nás ich s istotou nájdete. Elegancia, jedinečnosť a kvalita sú hlavné atribúty kúpeľní, na ktorých si potrpíme. Objavte elegantné obkladačky, ktoré zodpovedajú vášmu vkusu a štýlu.

Riešenie vašej kúpeľne

Návrh a 3D vizualizácia 

Zariaďujete kúpeľňu v byte alebo v rodinnom dome? Je to rekonštrukcia či novostavba? V každom prípade sa môžete s dôverou obrátiť na nás. Riešime a zariaďujeme všetky typy kúpeľní.

Ponúkame vám návrhy kúpeľní, fotorealistické 3D vizualizácie a projekty kúpeľní vypracované skúseným architektom. Zverte riešenie svojej kúpeľne profesionálom! 

Kúpeľne nie len navrhneme ale aj zabezpečíme všetko, čo kompletná kúpeľňa vyžaduje. Obklady, dlažbu, sanitu, kúpeľňový nábytok a doplnky, ktorých sme priamym dovozcom.